ANF'den Duyuru
Duyurular / 30 Mart 2011 Çarşamba Saat 14:11
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Çok kısa bir süre içerisinde Kürtçenin Sorani lehçesi ve Farsça yayınlarına da başlayacağız.

Değerli okurlarımız

Fırat Haber Ajansı 2005 yılından bu yana Türkiye ve Kürdistan gündemini siz okuyucularımıza taşımak için çalışmaktadır. Bu çalışmalar sınırlı sayıda gazetecinin ve teknisyenin özverili çabaları sonucunda sizlere ulaşıyor.

Ajansımız Türkçe olarak başladığı yayın hayatını bugün üç dilde (Türkçe, İngilizce ve Kürtçe) olarak sürdürmektedir. Çok kısa bir süre içerisinde Kürtçenin Sorani lehçesi ve Farsça yayınlarına da başlayacağız.

İlk günden bu yana giderek büyüyen, okur sayısı her geçen gün artan ajansımızın faaliyetlerinin maliyetleri de gün geçtikçe artmaktadır. Bu nedenle özgün habercilik hizmetlerimizin devam etmesi ve geliştirilmesi sürecine siz değerli okurlarımızın katılım gösterebileceği bir bağış mekanizması geliştirmeyi uygun gördük.

Fırat Haber Ajansına bağışta bulunmak isteyen okurlarımız sayfamızda bulunan PAYPAL - DONATE linkine tıklayarak bağışta bulunabilirler. Kurumumuz bağımsız ve okuyucularına dayanan kimliğini korumak adına resmi kurumlar ve tüzel kişilerden gelen bağışları kabul etmemektedir.

Bağışlarınız ajansımızın yayıncılığının geliştirilmesi ve güçlendirilmesi amacıyla kullanılacaktır. Halka açık yayıncılığı benimseyen ajansımız bu temelde katkılarınızı beklemektedir.-ANF

Kürdistan Stratejik Araştırmalar Merkezi

www.navendalekolin.com - www.lekolin.org - www.lekolin.net – www.lekolin.info

Parveke

TAGS(ETIKETLER):  

Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.