Erdoğan saltanatına ‘Hayır’ mı ‘Evet’ mi?
Araştırmalar / 03 Nisan 2017 Pazartesi Saat 06:04
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İktidar olmanın her türlü nimetinden faydalanarak referandum kampanyası yürüten AKP/Erdoğan rejimi halkların yükselen ‘Hayır’ını susturmaya çalışıyor. Peki anayasa değişikliğine gidilen böylesi bir süreçte Türkiye halkı kararını bilinçli bir şekilde mi veriyor yoksa fanatikçe tutumlarla mı

Türkiye’de 16 Nisan’da gerçekleştirilecek Anayasa Referandumunda kararınızı bilinçli mi yoksa bilinçten ziyade fanatikçe mi veriyorsunuz? Anayasa değişikliği teklifinde cumhurbaşkanının “Meclis’i fesih yetkisi” olduğuna dair tartışmalar ayyuka çıkarken hem Türkiye’nin tercihinin ‘Hayır’dan mı yoksa ‘Evet’ten mi yönünde olduğuna ve yapılan tercihlerin bilinçli mi yoksa bilinçten ziyade fanatikçe vb mi olduğuna yönelik anket çalışmamıza katılımlarınızı bekliyoruz.

Lekolin.org olarak hazırladığımız her iki anketimizi sitemizden ve sosyal medya adreslerimizden oylarınızla katılarak ve tercihlerinize ilişkin yorumlarınızı da ekleyebilirsiniz.

http://kursam.net/anketler.html

16 Nisan’da Türkiye’de gerçekleşecek olan Anayasa Referandumu öncesinde 18 maddelik anayasa paketinin içeriğini okudunuz mu?

A)           Evet

B)           Hayır

C)           Gerek Yok

D)           Farketmez

 

Erdoğan’ın şahsi saltanatını garantilemek adına gerçekleştirdiği Anayasa Referandumunda oyunuz tüm baskılara rağmen hangi yönde olacaktır?

A)           Hayır

B)           Evet

C)           Kararsızım

Kürdistan Stratejik Araştırmalar Merkezi

www.lekolin.com - www.lekolin.org - www.lekolin.net – www.lekolin.info -www.navendalekolin.com -http://kursam.org/index.html- http://kursam.net/index.html

 

Parveke

TAGS(ETIKETLER): Erdogan  saltanatina  Hayir  mi  Evet  mi  

Bu Yazıya Henüz Yorum Eklenmemiş.